cs

Hotel Roosevelt - ubytování Litoměřice

 

Rodinný Roosevelt hotel Litoměřice se nachází v klidné části, přesto pár minut od centra města. Svým hostům poskytuje ubytování v Litoměřicích , snídani ve formě bohatého studeného a teplého bufetu, internetové Wi-Fi připojení jak na pokojích tak v celém objektu a parkování přímo v areálu hotelu.

 

Komfortně zařízené pokoje Vám poskytnou dostatek prostoru i soukromí. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, satelitní TV a malým posezením. Fén je k zapůjčení na recepci zcela zdarma. Rádi by jste sebou vzali i svého mazlíčka? To nebude žádný problém!

 

Hotel nabízí mnoho doplňkových služeb jak pro individuální klientelu tak pro skupiny či firmy. Samozřejmostí je parkování, snídaně i Wi-Fi připojení. Skupiny a firmy můžou využít možnost doobjednání polo či plné penze. K dispozici je společenská místnost a úschovna kol pro všechny hosty.

 

Rezervujte si svůj pobyt již dnes a využijte dodateční slevu 5%. Stačí pouze zadat promo kód "HOTEL".

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! Hledáte vhodný hotel v Litoměřicích pro Vaše cesty? Jste na správném místě!

Akce a novinky

 

Víte, že.....

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně ve formě teplého a studeného bufetu, parkování přímo v areálu hotelu a internetové Wi-Fi připojení na pokojích i v celém objektu. Dodatečná sleva 5% při zadání slevového kupónu "HOTEL".

 

Vánoční trhy se Zahradou Čech 2017

Přijďte načerpat vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů. VÁNOČNÍ TRHY ZAHRADY ČECH můžete navštívit každý den od 15. do 22. prosince na Mírovém náměstí v Litoměřicích v době od 10 do 18 hodin.

 

Silvestrovský pobyt v Hotelu Roosevelt v Litoměřicích!

Přijeďte si s námi užít Silvestrovský pobyt plný zábavy, dobrého jídla a pohody. Rezervujte si pobyt na 2 noci již dnes!